TABLICE REKLAMOWE

Tablice reklamowe tak jak szyldy reklamowe są jedną z najbardziej popularnych form reklamy. Mają za zadnie zwrócić uwagę potencjalnego Klienta na firmę jak i doprowadzić go do niej. W przypadku Klienta, który poprzez tą formę reklamy ma po raz pierwszy styczność z firmą, tablice odgrywają znaczącą rolę. Są wizytówką firmy. Tablice oraz szyldy reklamowe wykonujemy na różnych podłożach (w zależności od potrzeb oraz warunków ekspozycji): blacha, płyta PCV, plexi. Grafika wykonana jest z wycinanej komputerowo folii samoprzylepnej lub z folii zadrukowanej. Ta druga opcja daje bardzo szerokie możliwości graficzne. Wydruk taki może zawierać bowiem: fotografie, teksty, logotypy. Istnieje wiele sposobów uatrakcyjnienia "płaskich" tablic reklamowych poprzez dodanie elementów przestrzennych, zastosowanie folii odblaskowej itp. Najczęściej tablice montowane są na ścianie. Na życzenie Klienta wykonujemy również konstrukcje wolnostojące, dzięki którym reklama Państwa firmy może być eksponowana w praktycznie dowolnych miejscach.

Tablice reklamowe czy szyldy? – zakres usługi

Każdego dnia agencja reklamowa Idea + wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów oferując kompleksową obsługę szeroko rozumianych kreacji reklamowych. W ramach usługi tablice reklamowe oferujemy:

  • konsultacje marketingowe – podpowiadamy jakie szyldy reklamowe są najefektywniejsze dla danej branży i przedstawiamy szereg dostępnych rozwiązań;
  • prace projektowe – przygotowujemy projekt tablicy lub szyldu wraz ze wskazaniem możliwych do zastosowania technologii, które dodatkowo wzbogacą przekaz reklamowy;
  • kompleksowe wykonawstwo – po zatwierdzeniu projektu wykonujemy tablice i szyldy, a w razie potrzeby możemy pomóc w ich profesjonalnym montażu.

Każdorazowo staramy się, aby przygotowane przez nas tablice reklamowe korespondowały z pozostałymi kreacjami marketingowymi, jakie są wykorzystywane do promocji przedsiębiorstwa.

Gniezno – tu działamy!

Ofertę na profesjonalne tablice i szyldy reklamowe kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców oraz instytucji działających na rynku lokalnym. Naszą siedzibą jest Gniezno, działamy także w okolicy, wspierając wysiłki naszych Klientów w zakresie skutecznego promowania ich działalności. Do współpracy zapraszamy wszystkich niezależnie od reprezentowanej branży.