Litery 3D Gniezno, Poznań, Bydgoszcz, Września

Litery 3D Bydgoszcz, Poznań, Gniezno i Września

Litery przestrzenne to obok tablic oraz szyldów reklamowych jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Swoją popularność zawdzięczają bogatym możliwościom aranżacyjnym, jakie oferują różne systemy montażu. Litery 3D występują bowiem zarówno w postaci reklamy naściennej, jak i reklam wolnostojących montowanych na specjalnie do tego przeznaczonych konstrukcjach. Dzięki takim rozwiązaniom litery przestrzenne mogą być eksponowane przy drogach jak również stanowić formę drogowskazów wskazujących kierunek do restauracji lub przydrożnego motelu.

Wysokiej jakości litery 3D Poznań dla Klientów, którzy chcą być widoczni

Przestrzenne konstrukcje reklamowe – litery 3D i znaki – wykonujemy stosując dwie technologie:

  • Pierwsza z nich, najprostsza i najtańsza polega na wykonaniu modeli z lekkiego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Warianty przestrzenne ze styroduru są odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Do ich osadzenia wykorzystuje się specjalistyczne kleje montażowe. Wadą liter ze styroduru jest problem z ich ewentualnym podświetleniem.         
               
  • Druga technologia wykorzystuje plexi oraz taśmę aluminiową. Litery 3D z tych komponentów charakteryzuje wysoka estetyka       wykonania, jak również możliwość podświetlenia przy użyciu             wewnętrznych diod. Ogromną zaletą liter podświetlanych jest ich widoczność niezależnie od pory dnia czy panujących warunków atmosferycznych.

Zamów wytrzymałe i efektowne litery 3D od sprawdzonego dostawcy

W ofercie firmy Idea Plus znajdziesz zarówno standardowe, jak i podświetlane litery 3D, które tworzymy dla Klientów z Bydgoszczy, Poznania, Gniezna oraz Wrześni. Jeśli jesteś zainteresowany wymienionymi rozwiązaniami – zadzwoń. Z chęcią przedstawimy Ci dostępne u nas warianty liter 3D, które z pewnością sprawią, że Twoja firma będzie jeszcze bardziej widoczna i lepiej zapadnie w pamięć Twoim Klientom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując atrakcyjne ceny, a także szybką realizację usług. Zapraszamy!