SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Systemy wystawiennicze to specyficzna forma kreacji reklamowych projektowana i tworzona z myślą o promocji przedsiębiorstwa podczas targów, wystaw oraz wszelkich innych prezentacji. Najpopularniejszym przykładem systemów reklamowych są stoiska wystawowe, które mogą się składać z różnych elementów, takich jak m.in.:

  • standy czy trybunki,
  • ścianki,
  • roll-upy,
  • stoiska promocyjne czy degustacyjne,
  • stojaki na ulotki,
  • regały ekspozycyjne.

Systemy wystawiennicze charakteryzują prosty montaż i demontaż oraz lekka konstrukcja, które ułatwiają transport oraz przechowywanie poszczególnych elementów wyposażenia stoiska targowego.

Gniezno – systemy wystawiennicze na miarę Twoich potrzeb

Nasza agencja reklamowa od lat pomaga lokalnym przedsiębiorcom w budowaniu stabilnych i rozpoznawalnych marek. Na potrzeby Klientów projektujemy i wykonujemy zróżnicowane systemy wystawiennicze, których formę każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań wystawcy i jego biznesu.

Oferowane przez nas systemy wystawiennicze projektujemy w oparciu o system identyfikacji wizualnej firmy lub – jeśli firma takiego nie posiada – w oparciu o dotychczasowe kreacje reklamowe wykorzystywane do jej promocji, takie jak: tablice i szyldy reklamowe, reklamy świetlne czy chociażby broszury i ulotki promocyjne. Klientom posiadającym samochody firmowe dodatkowo oferujemy usługę oklejania pojazdów. Reklama na pojeździe w połączeniu ze stoiskiem wystawowym stanowi jeden z najefektywniejszych sposobów budowania rozpoznawalnej marki na targach i eventach branżowych.