Reklama świetlna Gniezno, Poznań, Bydgoszcz, Września

Reklamy świetlne w Gnieźnie

Reklamy świetlne mogą przybierać różne formy – od kasetonów, po napisy wykonane z podświetlanych liter przestrzennych oraz podświetlane reklamy wielkopowierzchniowe. Niezależnie do tego, jaką postać przybiorą ich podstawowym zadaniem jest skuteczna promocja, a tę osiągamy poprzez widoczność kreacji reklamowej niezależnie od pory dnia i panujących warunków atmosferycznych. Wykonujemy zlecenia na terenie kilku miast w Polsce, między innymi w Gnieźnie, Poznaniu oraz Bydgoszczy.

Kasetony reklamowe i litery przestrzenne – Poznań i okolice

Kasetony reklamowe to uniwersalne nośniki reklamy doskonale widoczne w dzień, jak i w nocy. Reklamy świetlne wykonane są na bazie tradycyjnej technologii opartej o profil aluminiowy, strona ekspozycyjna z plexi wyklejonej grafiką z folii samoprzylepnej wycinanej komputerowo lub folii drukowanej cyfrowo. Oświetlenie stanowią specjalistyczne panele led o mocy uzależnionej od wielkości kasetonu lub coraz częściej diody. Istnieje możliwość montowania w nich wyłączników zmierzchowych, ewentualnie czasowych. Kasetony mogą być zamontowane jako naścienne, podwieszane, semaforowe oraz na konstrukcji nośnej jako wolnostojące. Możemy zaproponować Państwu również wykonanie podświetlanych liter przestrzennych na terenie Poznania i okolic.

Reklama świetlna dla Klientów z Wrześni

Reklamy podświetlane to szeroka i bardzo zróżnicowana grupa produktowa, w której znajdziemy kreacje reklamowe w różnych kształtach i formatach. Największą popularnością wśród reklam podświetlanych cieszą się szyldy reklamowe, jednak możliwości konstrukcyjne pozwalają na realizację znacznie śmielszych projektów. Odpowiednio zaprojektowana i prawidłowo wyeksponowana reklama świetlna może pełnić rolę informacyjną, a w przypadku obiektów rozrywkowych stanowić dodatkowy element aranżacji wnętrza. Działamy między innymi na terenie Poznania i Wrześni.

Gniezno – producent najlepszych reklam świetlnych i kasetonów podświetlanych

Agencja reklamowa Idea+ to znany i ceniony na terenie Gniezna producent kasetonów reklamowych oraz liter przestrzennych. Od lat na potrzeby naszych Klientów projektujemy i wykonujemy reklamy świetlne przeznaczone do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze kasetony podświetlane to doskonałe uzupełnienie innych form promocji zewnętrznej, takich jak tablice i szyldy reklamowe. W zależności od Państwa potrzeb mogą przybrać formę reklamy naściennej lub konstrukcji wolnostojącej. W tym drugim przypadku możemy dodatkowo zaproponować wykonanie profesjonalnych konstrukcji reklamowych. Zapraszamy również Klientów z Poznania do zapoznania się z ofertą.

Zakres oferty – reklamy świetlne w Bydgoszczy

Zależy nam na tym, żeby oferowane przez nas reklamy świetlne były skuteczne, dlatego wszelkie prace projektowe rozpoczynamy do kompleksowego wywiadu – poznajemy miejsce ekspozycji reklamy, charakterystykę jej potencjalnych odbiorców oraz specyfikę promowanej działalności. W oparciu o powyższe informacje opracowujemy projekt reklamy świetlnej lub podświetlanej, po którego zatwierdzeniu przystępujemy do prac konstrukcyjnych. W ten sposób powstają najskuteczniejsze kreacje reklamowe, które stanowią najlepszą wizytówkę Państwa firmy i ułatwiają pozyskanie nowych klientów. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z Gniezna, Poznania, Bydgoszczy i Wrześni.