OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Większość konstrukcji reklamowych to reklamy stacjonarne. Oznacza to, że zawarty na nich przekaz marketingowy dociera wyłącznie do ograniczonej grupy odbiorców, którzy znajdują się – przechodzą lub przejeżdżają – w miejscu ekspozycji reklamy. Interesującą, a z pewnością korzystną finansowo alternatywą dla reklam stacjonarnych są reklamy mobilne, a więc takie, które przemieszczają się na pojazdach tym samym docierając do potencjalnych klientów na swojej trasie. Jedną z form reklamy mobilnej jest oklejanie aut.

Oklejanie pojazdów flotowych i samochodów służbowych

Reklamowanie firmy, produktu poprzez oklejanie pojazdów firmowych, a nawet oklejanie samochodów prywatnych jest bardzo popularnym i efektownym sposobem pozyskania klientów. Największym atutem tego rodzaju reklamy jest jej mobilność. Koszt wykonania podnosi się jednorazowo, a samochód staje się skutecznym i tanim nośnikiem reklamy przez cały okres użytkowania. Najtańsze i najprostsze jest wykonanie grafiki z folii wycinanej komputerowo. Dla Klientów wymagających proponujemy wykonanie wydruku na folii, a następnie umieszczenie go na aucie. Ta metoda pozwala osiągnąć znacznie bogatsze efekty, przejścia tonalne, druk zdjęć itp. Dzięki specjalnej folii możliwe jest umieszczenie reklam na szybach samochodów. Taka forma promocji doskonale eksponuje reklamę na zewnątrz pojazdu nie ograniczając jednocześnie widoczności kierowcy i pasażerom. Reklama na pojazdach jest w szczególny sposób narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jej wykonanie wymaga specjalistycznej wiedzy dlatego, nie wszystkie agencje reklamowe podejmują się jej wykonania. Mamy doświadczenie w oklejaniu samochodów osobowych, jak również większych pojazdów np. autobusów, przyczep. Profesjonalne oklejanie samochodów to nasza specjalność!

Gniezno – profesjonalne oklejanie samochodów

Agencja reklamowa Idea+ oferuje przedsiębiorcą działającym na terenie miasta Gniezno oraz okolicznych miejscowości profesjonalne oklejanie pojazdów flotowych i samochodów służbowych. Nasza usługa obejmuje:

  • doradztwo w zakresie doboru najoptymalniejszych materiałów do wykonania reklamy,
  • projekt graficzny reklamy,
  • przygotowanie reklamy do aplikacji,
  • oklejanie aut.

Zapraszamy!