Oklejanie samochodów Gniezno, Poznań, Września

Oklejanie samochodów – postaw na ekspertów z Gniezna

Większość konstrukcji reklamowych to reklamy stacjonarne. Oznacza to, że zawarty na nich przekaz marketingowy dociera wyłącznie do ograniczonej grupy odbiorców, którzy znajdują się – przechodzą lub przejeżdżają – w miejscu ekspozycji reklamy. Interesującą, a z pewnością korzystną finansowo alternatywą dla billboardów są reklamy mobilne, które przemieszczają się na pojazdach, docierając tym samym do potencjalnych Klientów na swojej trasie. Jedną z najpopularniejszych form dynamicznych reklam jest oklejanie samochodów.

Idea Plus – oklejanie pojazdów flotowych i samochodów służbowych w Gnieźnie

Reklamowanie firmy czy produktu poprzez oklejanie pojazdów firmowych, a nawet samochodów prywatnych jest bardzo popularnym i efektownym sposobem pozyskiwania Klientów. Największym atutem tego rodzaju reklamy jest jej mobilność, ponieważ możesz używać auta do jazdy po różnych miastach – Gnieźnie, Poznaniu bądź Wrześni. Ponadto koszt wykonania ponosi się jednorazowo, dzięki czemu pojazd staje się skutecznym nośnikiem reklamy przez bardzo długi czas. Postaw na oklejanie samochodów już dziś!

Oklejanie samochodów - Września

Najtańsze i najprostsze jest stworzenie grafiki z folii wycinanej komputerowo. Dla Klientów wymagających proponujemy wykonanie wydruku na folii, a następnie umieszczenie go na aucie. Ta metoda pozwala osiągnąć znacznie ciekawsze efekty wizualne, przejścia tonalne, a nawet druk zdjęć. Dzięki specjalnej folii możliwe jest też umieszczenie reklam na szybach samochodów – taka forma promocji doskonale eksponuje reklamę, nie ograniczając jednocześnie widoczności kierowcom i pasażerom.

Oklejanie samochodów Poznań – nowoczesna forma reklamy dla Twojej firmy!

W naszej agencji Idea Plus w Gnieźnie zajmujemy się świadczeniem wysokiej jakości usług marketingowych. Wierzymy, że reklama na pojazdach może przynieść wiele korzyści, o ile będzie wykonana i eksploatowana z należytą starannością. Jest ona w szczególny sposób narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne, przed którymi ochronić może ją przede wszystkim specjalistyczna wiedza osób zajmujących się oklejaniem. Biorąc pod uwagę wymagane doświadczenie, oklejaniem samochodów zajmuje się niewiele agencji. W naszej firmie mieszczącej się w Gnieźnie, oferujemy profesjonalne oblepianie aut osobowych, a także większych pojazdów, np. autobusów. Nowoczesne rozwiązania marketingowe to nasza specjalność!

Kompleksowe oklejanie samochodów Poznań

Agencja reklamowa Idea+ oferuje przedsiębiorcom działającym na terenie Gniezna, Poznania, Wrześni oraz okolicznych miejscowości profesjonalne oklejanie pojazdów flotowych i samochodów służbowych. Nasze usługi obejmują:

  • doradztwo w zakresie doboru optymalnych materiałów do wykonania reklamy,
  • projekt graficzny reklamy,
  • przygotowanie reklamy do aplikacji,
  • oklejanie aut.

Zapraszamy!