KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Reklamy zewnętrzne i wewnętrzne mogą przybierać postać reklam naściennych oraz stacjonarnych lub mobilnych konstrukcji przestrzennych. Te ostatnie znajdują zastosowanie praktycznie dla wszystkich tradycyjnych form reklamy – od tablic i szyldów reklamowych, aż po reklamy świetlne. To, co odróżnia konstrukcje reklamowe od tradycyjnych reklam ściennych to znacznie większe możliwości instalacji, dzięki którym reklama może być eksponowana zarówno przy drodze, jak i w dowolnym innym miejscu.

Gniezno – konstrukcje reklamowe

Agencja reklamowa Idea+ jest znanym i cenionym producentem konstrukcji reklamowych. Od lat na potrzeby Naszych Klientów projektujemy i wykonujemy konstrukcje o różnym przeznaczeniu. W swoim portfolio posiadamy:

  • konstrukcje reklamowe przeznaczone pod tablice i szyldy,
  • konstrukcje zaprojektowane na potrzeby reklam przestrzennych,
  • konstrukcje pod reklamy świetlne – podświetlane kasetony i litery przestrzenne,
  • konstrukcje do montażu na pojazdach służbowych i samochodach flotowych,
  • lekkie konstrukcje reklamowe wykorzystywane podczas aranżacji stanowisk wystawienniczych oraz mobilnych punktów sprzedaży.

Jak działamy?

Efektywność konstrukcji reklamowych zależy od dopasowania konstrukcji do miejsca, w którym będzie ona eksponowana. Dlatego wszelkie prace konstrukcyjne poprzedzamy dokładnym rozpoznaniem potrzeb i oczekiwań klienta oraz ich analizą. W oparciu o formę reklamy, której ekspozycji ma służyć przygotowana konstrukcja oraz miejsca jej ekspozycji przygotowujemy propozycje konstrukcji i wspólnie z klientem wybieramy tę najbardziej optymalną.

Stacjonarne konstrukcje reklamowe montujemy na terenie miasta Gniezno oraz okolicznych miejscowości.